Przebudowa Pawilonu Nr 4 Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Krakowie oraz wdrożenie programu edukacyjnego w zakresie opieki długoterminowej


Podniesienie kompetencji personelu pielęgniarskiego w zakresie geriatrii i gerontologii zapewnione jest w formie dwuletniego szkolenia specjalizacyjnego dla pielęgniarek w zakresie pielęgniarstwa geriatrycznego.

KIEROWNIK SPECJALIZACJI
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (12) 658-43-24
 

Materiały do pobrania


Celem specjalizacji jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanej kadry pielęgniarek do sprawowania roli lidera zespołów, inicjowania i wdrażania zmian ukierunkowanych na poprawę jakości świadczonych usług oraz podejmowania działań zmierzających do rozwoju zawodowego oraz uzyskanie przez pielęgniarkę wysokich kwalifikacji w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, umożliwiających zapewnienie kompleksowej opieki geriatrycznej i uzyskanie tytułu specjalisty w tej dziedzinie.


Przekierowanie do aktualnościDla kogo ?


Dla personelu medycznego
specjalizującego się w opiece
długoterminowej,
geriatrii i gerontologii
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.