Przebudowa Pawilonu Nr 4 Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Krakowie oraz wdrożenie programu edukacyjnego w zakresie opieki długoterminowej


W ramach projektu organizowane są konferencje naukowo-szkoleniowe dla szerokiego grona specjalistów związanych z leczeniem osób w wieku podeszłym oraz wymagających opieki długoterminowej.

Konferencje obejmują tematykę najbardziej aktualnych problemów w geriatrii, opiece długoterminowej, ze szczególnym uwzględnieniem omówienia wytycznych i zaleceń towarzystw naukowych, wyników badań klinicznych i perspektyw w leczeniu. Stanowią obszar do wymiany dobrych praktyk i planowania innowacyjnych metod opieki nad osobami w wieku podeszłym, w tym przewlekle chorymi.


AktualnościKONFERENCJA DLA LEKARZY

Termin: 18-19 marca 2016
Miejsce: Kraków,  Hotel Park Inn; Sala Beta (ul. Monte Cassino 2)

Chcielibyśmy dotrzeć do szerszego grona lekarzy dlatego konferencja ta dedykowana jest dla lekarzy wszystkich specjalizacji zainteresowanych tematyką geriatrii i opieki długoterminowej, którzy nie uczestniczyli w naszej pierwszej konferencji geriatrycznej w listopadzie 2015 r.

LISTA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA


Dokumenty


PROGRAM
Formularz zgłoszeniowy
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.