Reconstruction of Pavilion No. 4 the Care and Treatment Center in Cracow and implementation of an educational program in the field of long-term care

 

Nasz biuletyn „Geriatria i opieka długoterminowa” cieszy się coraz większą popularnością, w związku z powyższym zaspokajamy Państwa ciekawość i przedstawiamy już szósty numer. Bieżący numer zaczynamy od podsumowania aktualnego stanu wiedzy na temat strategii przeciwstarzeniowych, następnie omawiamy sposoby zapobiegania powikłaniom żywienia dojelitowego. Pojawił się również temat roli ruchu w prewencji zdrowotnej i leczeniu pacjentów z zaburzeniami funkcji poznawczych, a także podsumowanie wiadomości dotyczących niedoczynności tarczycy u pacjentów w starszym wieku. Przedstawiamy również wywiad z Anną Okońską-Walkowicz, doradcą Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Polityki Senioralnej. Zapraszamy do lektury.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.