Przebudowa Pawilonu Nr 4 Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Krakowie oraz wdrożenie programu edukacyjnego w zakresie opieki długoterminowej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne, jednodniowe szkolenia dla opiekunów osób starszych i przewlekle chorych z zakresu opieki długoterminowej. Z uwagi na duży udział pacjenta i jego opiekuna w procesie leczenia oraz pielęgnacji, przewidziano blok szkoleniowy poświęcony wyłącznie tej grupie. W ramach projektu organizowany jest cykl praktycznych szkoleń stacjonarnych i zajęć warsztatowych, podczas których osoby te zdobywają wiedzę teoretyczną i nabędą umiejętności ukierunkowane szczególnie na praktyczne aspekty opieki nad osobą w wieku podeszłym, przewlekle chorą, a także na czynności pielęgnacyjne. Szkolenia będą realizowane do 30 września 2016 roku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.