Przebudowa Pawilonu Nr 4 Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Krakowie oraz wdrożenie programu edukacyjnego w zakresie opieki długoterminowej

Nasz biuletyn „Geriatria i opieka długoterminowa” cieszy się coraz większą popularnością, w związku z powyższym zaspokajamy Państwa ciekawość i przedstawiamy już szósty numer. Bieżący numer zaczynamy od podsumowania aktualnego stanu wiedzy na temat strategii przeciwstarzeniowych, następnie omawiamy sposoby zapobiegania powikłaniom żywienia dojelitowego. Pojawił się również temat roli ruchu w prewencji zdrowotnej i leczeniu pacjentów z zaburzeniami funkcji poznawczych, a także podsumowanie wiadomości dotyczących niedoczynności tarczycy u pacjentów w starszym wieku. Przedstawiamy również wywiad z Anną Okońską-Walkowicz, doradcą Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Polityki Senioralnej. Zapraszamy do lektury.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.